Bokeh Blur Node – Вузол «Розмив Боке»

Вузол Bokeh Blur -- «Розмив Боке».

Вузол Bokeh Blur генерує тип боке, подібний до розфокусування Defocus. На відміну від розфокусу, регіон у фокусі визначається в компонівнику Compositor. Існує також більша гнучкість щодо типу розмиву, яка застосовується через вузол Bokeh Image.

Також доступні такі різні оптимізації продуктивності, як підтримка OpenCL, обчислення ділянки вимежування та маскування.

Inputs – Уводи

Image – Зображення

Standard color input.

Bokeh – Боке

Це увід для даних з вузла Bokeh Image – «Зображення Боке».

Size – Розмір

Size керує величиною розмиву. Size може бути як єдиним значенням по всьому зображенні, такі змінним значенням, що керується увідним зображенням. Щоб використовувати останній вид, опція Variable Size повинна бути вибрана. Дивіться секцію прикладів нижче про те, як використовувати це.

Bounding Box – Габаритна Коробка

Це може використовуватися з вузлом мате – Box Mask або увідним вузлом Mask для обмеження області зображення, до якої застосовується розмив. Це може бути корисним, наприклад, при розробці системи вузлів шляхом фільтрування лише невеликої області зображення і тим самим збереження часу на компонування кожен раз, коли робляться наладження.

Properties – Властивості

Variable Size – Змінний Розмір

Дозволяє змінний радіус розмиву, якщо на роз’єм Size – «Розмір» подане зображення.

Max Blur – Макс Розмиву

Max Blur призначений, щоб діяти як засіб оптимізації шляхом лімітування кількості пікселів, по яких розмив розраховується.

Outputs – Виводи

Image – Зображення

Стандартний вивід кольорів.

Examples – Приклади

Три приклади того, як можна використати увід Size – «Розмір».

Масковане за допомогою ідентифікатора – ID masked зображення з альфа може використовуватися, щоб задньоплан розмивався, а об’єкти переднього плану залишалися у фокусі. Для запобігання появі дивних країв повинен використовуватися Dilate Node.

Прохід Z може візуалізуватися за допомогою вузла Map Value та вузла Color Ramp, як описано в Render Layers. Вузол multiply Math може використовуватися зі слідуванням за градієнтом кольорів так, що значення розмиву більше одиниці використовувалося для об’єктів поза фокусним діапазоном.

../../../_images/compositing_types_filter_bokeh-blur_example-1.png

Використано прохід Z.

A manually created grayscale image can be used to define the sharp and blurry areas of a preexisting image. Again, a Multiply Node can be used so that a blur value greater than one is used.

../../../_images/compositing_types_filter_bokeh-blur_example-2.png

Використано Image.

../../../_images/compositing_types_filter_bokeh-blur_example-1-render.jpg

Використано прохід Z.

../../../_images/compositing_types_filter_bokeh-blur_example-2-render.jpg

Використано Image.