Denoise Node – Вузол «Знешумлення»

Вузол Denoise -- «Знешумлення».

Вузол Denoise використовується для знешумлення рендерів, зроблених із Cycles та з іншими рендерерами на основі простежування променів. Це допомагає суттєво скоротити час рендерення шляхом рендерингу з меншою кількістю вибірок.

It uses Open Image Denoise, which transforms noisy images into clean images with machine learning.

Inputs – Уводи

Image – Зображення

Увід шумного зображення.

Normal – Нормаль

Факультативно прохід рендера нормалі для кращого збереження детальності. Для Cycles рекомендується використовувати прохід рендера Denoising Normal – «Нормаль Знешумлювання», який доступний при увімкненні проходів Denoising Data – «Дані Знешумлювання».

Albedo – Альбедо

Факультативний прохід рендера альбедо для кращого збереження детальності. Для Cycles рекомендується використовувати прохід рендера Denoising Albedo – «Альбедо Знешумлювання», який доступний при увімкненні проходів даних знешумлювання Denoising Data – «Дані Знешумлювання».

Properties – Властивості

Prefilter – Передфільтр
None – Нема:

Не застосовує будь-яке передфільтрування до увідних проходів. Ця опція зберігає найбільшу детальність та є найшвидшою, але передбачає, що проходи уводу безшумні, що може вимагати великої кількості вибірок. Якщо проходи уводу не є безшумні, то шум буде залишатися на зображенні після знешумлювання.

Fast – Швидко:

Припускає, що проходи уводу не є безшумними, але все-таки не застосовує передфільтрування до увідних проходів. Ця опція є швидшою, ніж Accurate – «Точно», але продукує розмитіший результат.

Accurate – Точно:

Передфільтрує проходи уводу перед знешумлюванням для зменшення шуму. Ця опція зазвичай продукує детальніші результати, ніж Fast – «Швидко», зі збільшенням часу на оброблення.

HDR

Зберігаються кольори поза діапазоном від 0 до 1.

Outputs – Виводи

Image – Зображення

Вивід знешумленого зображення.

Examples – Приклади

../../../_images/compositing_types_filter_denoise_example.jpg

Рендер перед та після знешумлювання, з дуже низькою кількістю вибірок як увід. Як тільки буде використовуватися більше вибірок, тим знешумник зможе краще зберегти детальність.