Примус «Підлога» – Floor Constraint#

Примус Floor дозволяє вам використовувати позицію його цілі (та факультативно обертання) для визначення площини із «забороненою стороною», в яку володілець не може рухатися. Ця площина може мати будь-яку для вас уподобану орієнтацію. Іншими словами, він створює підлогу (або стелю, чи стіну)! Зауважте, що він здатний симулювати лише повністю плоскі площини, навіть якщо ви використовуєте опцію груп вершин Vertex Group. Він не може використовуватися для нерівних підлог або стін.

Options – Опції#

../../../_images/animation_constraints_relationship_floor_panel.png

Панель для Floor.#

Target – Ціль

Поле Ідентифікатор Даних — Data ID використовується для вибору цілі для примусу, і поки вона не вибрана, то примус буде не функціональним (фон поля імені буде забарвлений червоним). Дивіться для отримання додаткової інформації про common constraint properties.

Offset – Зсув

Дозволяє вам зсувати площину «підлоги» від початку цілі на задану кількість одиниць. Використовуйте це, наприклад, для врахування відстані від кістки ступні до поверхні сіті ступні.

Max/Min – Макс/Мін

Керує тим, яка площина буде «підлогою». Фактично імена цих кнопок відповідають нормалі normal цієї площини (наприклад, вмикання Z означає «площину XY» тощо). Стандартно, ці нормалі вирівнюються по глобальних global осях. Проте, якщо ви вмикаєте Use Rotation – «Вжити Обертання» (дивіться вище), то вони будуть вирівнюватися по локальних осях цілі local target’s axes. Оскільки цей примус не лише визначає неперехрещувану площину, а також сторону її, яка забута для володільця, то ви можете обирати, яку сторону вмикати, додатну чи від’ємну вісь нормалі… наприклад, при стандартній Z володілець застрягає у додатних координатах Z.

Use Rotation – Вжити Обертання

Змушує примус враховувати обертання цілі. Це дозволяє вам мати площину «підлоги» будь-якої для вас уподобаної орієнтації, а не тільки по глобальних XY, XZ та YZ…

Target/Owner – Ціль/Володілець

Стандартна конверсія між просторами. Для отримання додаткової інформації дивіться common constraint properties.

Influence – Вплив

Керує відсотком впливу, який цей примус має на об’єкт. Дивіться докладніше common constraint properties.

Example – Приклад#