Viewer Node – Вузол «Оглядач»

Вузол Viewer -- «Оглядач».

Вузол Viewer – «Оглядач» є тимчасовим внутрішньопроцесним переглядачем. Він може під’єднуватися будь-де для перегляду зображення або розкладки значень у вашому дереві вузлів.

Вибирайте вузол огляд за допомогою LMB для перемикання між кількома вузлами оглядача. Можна автоматично під’єднати будь-який інший вузол до вузла Viewer шляхом натиснення Shift-Ctrl-LMB на такому вузлі.

Inputs – Уводи

Дивіться про вузол Composite Node – «Композит».

Properties – Властивості

Tile Order – Порядок Плиток

Порядок плиток може визначатися для зображення тла за допомогою поля Tile order у властивостях вузла Viewer (панель Properties у регіоні бічносмуги Sidebar при вибраному вузлі Viewer):

Rule of thirds – Правило третин

Обчислює плитки навколо кожної з дев’яти зон, визначених за «правилом третин» – rule of thirds.

Bottom up – Знизу уверх

Плитки обчислюються знизу уверх.

Random – Випадково

Обчислює плитки без визначеного порядку.

Center – Центр

Обчислює плитки навколо заданого центру, визначеного полями X та Y.

X, Y

Outputs – Виводи

Цей вузол немає жодних вивідних роз’ємів.

Примітка

Можливим є додання кількох вузлів Viewer, хоча лише активний (останньо вибраний, показується заголовком, забарвленим у червоний) з них буде показуватися як тло або в редакторі зображень.

Using the Image Editor – Використання Редактора Зображень

Вузол Viewer дозволяє показуватися результатам у редакторі зображень Image Editor. Зображення полегшується в заголовку шляхом вибору Viewer Node у меню пов’язаного блока даних Image. Редактор зображень Image Editor буде показувати зображення з поточно вибраного вузла Viewer.

Для збереження зображення, що показується, використовуйте Image ‣ Save As… – «Зображення > Зберегти Як», Alt-S для збереження цього зображення у файл.

Редактор зображень Image Editor також має три додаткових опції в його заголовку для перегляду зображень з або без прозорості Alpha, чи для перегляду прозорості Alpha або глибини Z самостійно. Клацання та утримання натисненою миші на зображенні, що показується, дозволяє вам відбирати значення з нього.