Track To Constraint – Примус «Стеження За»

Примус Track To застосовує обертання до його володільця, так що він завжди спрямовує, задану опцією «To» вісь, у напрямку його цілі, а інша, вісь «Up», постійно підтримується якомога вирівняною з глобальною віссю Z (стандарт). Це відстежування подібне до «відстежування білбордів» у 3D (дивіться примітку нижче).

Це привілейований примус відстежування, оскільки він має більш легко керований механізм примушування.

Цей примус має певне близьке відношення до примусу Inverse Kinematics constraint – «Інверсна Кінематика».

Порада

Billboard Tracking – Відстежування Білборда

Термін «білборд» – «billboard» має специфічне значення у програмуванні комп’ютерної графіки з режимом реального часу (тобто, відеоігор), де він використовується для площинних об’єктів, що завжди передом знаходяться до камери (вони фактично є «відстежниками» – «trackers», а камера є їх «ціллю»). Їх головне використання полягає у підтримці текстур для дерев або імли: якщо вони передом не знаходилися постійно до камери, то ви б бачили, як ваші дерева стискаються в ніщо або як ваша імла перетворюється в пасту «міль-фей», що було б смішно, але не настільки правдоподібно.

Options – Опції

../../../_images/animation_constraints_tracking_track-to_panel.png

Панель для Track To.

Target – Ціль

Поле Ідентифікатор Даних — Data ID використовується для вибору цілі для примусу, і поки вона не вибрана, то примус буде не функціональним (фон поля імені буде забарвлений червоним). Дивіться для отримання додаткової інформації про common constraint properties.

Track Axis – Вісь Відстеження

Локальна вісь відстежування, тобто вісь володільця, для спрямування на ціль. Від’ємні варіанти силують відповідну вісь спрямовуватися від цілі.

Up – Уверх

«Найбільш вказувальна уверх» локальна вісь, тобто вісь володільця, що повинна бути вирівняна (наскільки це можливо) по глобальній осі Z (або осі Z цілі, коли увімкнений стяг Target Z).

Target Z – Z Цілі

Стандартно, вісь уверх Up для володільця є (наскільки це можливо) під час відстежувальних обертань вирівняною з глобальною віссю Z. Коли ця кнопка увімкнена, то вісь уверх Up буде (наскільки це можливо) вирівняною з локальною віссю Z цілі?

Target/Owner – Ціль/Володілець

Стандартна конверсія між просторами. Для отримання додаткової інформації дивіться common constraint properties.

Influence – Вплив

Керує відсотком впливу, який цей примус має на об’єкт. Дивіться докладніше common constraint properties.

Попередження

Якщо ви обираєте однакову вісь для Tracking Axis та Up, то цей примус більше не буде функціональним (червоний стан).

Example – Приклад