Brightness/Contrast Node

Вузол Bright/Contrast -- «Яскравість/Контраст».

Inputs – Уводи

Image – Зображення

Standard color input.

Brightness – Яскравість

Фактор адитивного типу, за допомогою якого збільшується загальна яскравість зображення. Використовуйте від’ємне число для затемнення зображення.

Contrast – Контраст

Фактор типу масштабування, за допомогою якого робляться яскравіші пікселі яскравішими, але зберігаються темніші пікселі темними. Вищі значення роблять деталі виразними. Використовуйте від’ємне число для зменшення загального контрасту зображення.

Properties – Властивості

Convert Premultiplied – Конвертувати Передмножене

Стандартно, передбачається, що це працює з передмноженим premultiplied альфа. Якщо стяг Convert Premul не увімкнено, то передбачається, що це працює з прямим straight альфа.

Дивіться Alpha Channel.

Outputs – Виводи

Image – Зображення

Стандартний вивід кольорів.

Notes – Примітки

Можливо, що цей вузол буде видавати набір значень, що має значення поза нормальним діапазоном, тобто значення більше ніж один та менше ніж нуль. Якщо ви будете використовувати цей вивід для мішання з іншими зображеннями у нормальному діапазоні, то ви повинні затиснути ці значення за допомогою вузла Map Value – «Розкладка Значень» (з увімкненими Min та Max) або пропустити через вузол Color Ramp – «Градієнт Кольорів» (з усіма нормальними стандартами).

../../../_images/compositing_types_color_bright-contrast_clamp-values.png

Затиск значень у межі нормального діапазону.

Будь-який з цих вузлів буде масштабувати значення назад у нормальний діапазон. У цьому прикладі із зображенням ми хочемо інтенсифікувати прохід бліку. Нижній потік показує, що трапляється, якщо ми не затискаємо значення; прохід бліку має значення, набагато менше ніж один у темних областях; коли додається до середнього сірого, він стає чорним. Перепускання зображення з підправленням яскравості через вузол Map Value або Color Ramp продукує бажаний ефект.

Example – Приклад

../../../_images/compositing_types_color_bright-contrast_basic-example.png

Базовий приклад.