Keying Nodes

Ці вузли дають вам основні засоби для створення матте – Matte для зображень, що ще не мають свого власного каналу прозорості – Alpha Channel. Однією з послідовностей використання є вжиття фільмоматеріалу із синім або зеленим екраном, де наживо зняте дійство знімається перед синім або зеленим тлом для заміни малюнком для матте або віртуальним задньопланом.

Загалом, підчіплюйте ці вузли до оглядача, налаштуйте ваш редактор зображень Image Editor для показу вузла Viewer та програйте з повзунками у режимі реального часу, використовуючи зображення зразка з фільмоматеріалу для правильного задання устав. У деяких випадках невеликі налагодження можуть усунути артефакти або погіршення зображення передньоплану. Вилучення надто великої кількості зеленого може призвести до того, що актори на передньоплані виглядатимуть плоскими або синюватими/багрянистими.

You can and should chain these nodes together, improving your masking and color correction in successive refinements, using each node’s strengths to operate on the previous node’s output. Keying Node is the closest to a «does-it-all» node for green screens, but the best results stem from a combination of techniques.

Примітка

Garbage Matte – матте сміття – це не вузол, а техніка вибирання всього, що треба виключити із зображення. Це маска – Mask, що використовується для ідентифікування вмісту, що буде вилучений із зображення, який не можливо вилучити за допомогою автоматичного процесу, такого як ключування колірності – chroma keying. Вона використовується для вибору певного вмісту для вилучення, або є інверсією грубого вибрання суб’єкта; вилучення всього іншого.

Деякі вузли приймають матте сміття безпосередньо. Для тих, які це не роблять, ви все одно можете застосовувати його, віднімаючи матте сміття, згенероване іншим вузлом.

Simple garbage mattes can be created with the Box Mask or the Ellipse Mask. More complicated matte shapes using a Double Edge Mask or using a Mask.