Clip Display – Показ Кліпу

Це випливне містить устави показу, що стосуються самого редактора.

R, G, B

Керування каналами кольорів, що використовуються для передогляду кадру. Це потрібно, оскільки алгоритм відстеження працює з зображеннями у відтінках сірого і не завжди очевидно, які канали вимкнено, для підвищення контрасту точок вирізнення і зменшення шуму.

Grayscale Preview (B/W) – Передогляд Сіровідтінкове (Ч/Б)

Показує увесь кадр у відтінках сірого.

Mute (eye icon) M – Приглушення (іконка з оком)

Показує чорні кадри в передогляді замість відеокліпу. Це допомагає знайти відстеження, які відстежуються неточно або взагалі не відстежені.

Render Undistorted – Рендер Неспотворено

Застосовує устави спотворення об’єктива Lens Distortion до зображення оглядвікна, щоб показувати фільмоматеріал неспотвореним. Це лише опція передогляду, яка фактично не змінює сам фільмоматеріал.

Show Stable – Показ Стабільне

Ця опція дає вплив устав 2D стабілізації на показуваний кадр (доступно лише у режимі реконструкції). Це лише опція передогляду, яка фактично не змінює сам фільмоматеріал.

Grid – Сітка

Показує сітку, яка початково є ортогональною, але на неї впливає модель спотворення (доступно лише у режимі спотворення). Ця сітка може використовуватися для ручної калібрації – спотворені лінії сіток вирівнюються по прямих лініях у фільмоматеріалі.

Calibration – Калібрація

Застосовує модель спотворення для штрихів анотації (доступно лише в режимі спотворення). Ця опція також допомагає здійснювати ручну калібрацію. Більш детальний опис цього процесу буде додано пізніше.

Display Aspect Ratio – Пропорція Аспекту Показу

Змінює пропорцію аспекту, співвідношення сторін лише для показування. Це не впливає на процес відстеження чи рішання.

Marker Display – Показ Маркера

Визначає те, як маркери показуються в редакторі. Устави можна знайти у випливному Clip Display.

Pattern – Патерн

Може використовуватися для вимкнення показу прямокутників, які відповідають областям патерну відстежень. У деяких випадках допомагає зробити огляд кліпу чистішим для перевірки, наскільки якісне відстеження.

Search Alt-S – Пошук

Може використовуватися для вимкнення показу прямокутників, які відповідають областям пошуку відстежень. У деяких випадках допомагає зробити огляд кліпу чистішим для перевірки, наскільки якісне відстеження. Будуть показуватися області пошуку лише для вибраних відстежень.

Path – Шлях

І керувальник довжини Length показує шляхи відстежень. Спосіб руху відстежень може бути видимим при погляді лише на один кадр. Це допомагає визначити, стрибає відстеження від своєї позиції чи ні.

Show Disabled Alt-D – Показ Вимкнене

Дає можливість ховати всі відстеження, які вимкнені на поточному кадрі. Це допомагає зробити огляд чистішим, щоб бачити, чи відстеження є достатньо точним.

Info – Інфо

Показує таку інформацію, як ім’я відстеження та статус відстеження (чи воно ключкадроване, вимкнене, відстежене або розцінене). Показуються імена та статус для вибраних відстежень.

3D Markers – 3D Маркери

Показує маркери після рішання відеокліпу. Тому рішена позиція кожного відстеження проєктується назад на відеокліп та показується як маленька точка. Колір такої точки залежить від відстані між проєктованою координатою та оригінальною координатою: якщо вони знаходяться достатньо близько одна від одної, то ця точка є зеленою, інакше вона буде червоною. Це допомагає знаходити відстеження, які не були рішені добре та потребують підправлення.

Display Thin – Показ Тонко

Спосіб компактного показу маркерів (чорний обрис і жовтий колір передньоплану), що робить відстеження видимими на будь-якому фільмоматеріалі (як темному, так і світлому). Але іноді це може дратувати, і ця опція буде робити показ маркера ще більш щільним – обрис замінюється пунктирними чорними лініями, рендереними поверх передньоплану, так що області маркера мають товщину лише 1 пікс.