Download & Install – Завантаження та Інсталювання#

Precision Drawing Tools (PDT) now ships with Blender. In this case you need only enable the Add-on in the Add-on Preferences.

Проте, найостанніші випуски можна знайти на нашому GitHub.

Downloads should only be taken the from the official releases page.

Латки й Фіксації, що можуть додавати нові функціональності та/або виправлення вад, можуть завантажуватися з відгалуження Commits у Master, жоден код розробки не повинен використовуватися у жодному середовищі виробництва Production Environment, допоки ви не приймете, що це на ваш власний ризик.

Installation – Інсталяція#

Інсталяція повинна здійснюватися лише відповідно до стандартної процедури щодо Додатків у Blender.

../../../_images/addons_pdt_install.png

Додаток буде показуватися на панелі «N» (Ui) 3D огляду у своїй власній Вкладці, як показано нижче:

../../../_images/addons_pdt_ui_menu.png

Лише одне меню PDT – (Design) показується розгорнено, стандартно всі меню розгортаються, коли додаток завантажується.

Optional Button Labels, Messages, Descriptions, etc. – Факультативні Позначки Кнопок, Повідомлення, Описи тощо.#

Усі позначки кнопок, описи уводів та повідомлення для PDT зберігаються у файлі: pdt_msg_strings.py Ви можете редагувати цей файл, щоб відбити будь-які для вас бажані зміни щодо імен кнопок тощо, але редагуйте лише частини в лапках, не додавайте нові рядки або не видаляйте жодних рядів, а також не змінюйте жодні призначення для PDT_ на початку кожного рядка, для деяких опцій, альтернативи запропоновані так, як показано нижче:

../../../_images/addons_pdt_msg_edit.png

Рекомендується, щоб ви зберігали бекап цього файлу у безпечному місці на вашому комп’ютері перед здійсненням будь-яких редагувань.

Ви можете також перекладати їх на вашу власну мову, знову ж таки, редагуючи лише секцію повідомлень у лапках, а не призначення PDT.

Issues – Проблеми#

Please report any issues, or feature request, etc. using the Issues section of the PDT Repository, that way they can be properly tracked, actioned and incorporated into the add-on.